LAPKRIČIO 20 D. 16 VAL.

Automobilių kroso trasos teritorijoje, kuriamas energetinis „Širdies labirintas“ iš akmenų.

Kaip sako Margaritos Skabeikienės, čia gyvenantys požemių nykštukai, vis stūmė ir stūmė akmenis į paviršių, nuprausdami požemių šaltiniais, o mes juos pamatę ridenome, dėjome į kauburius. Ir vieną diena, paslaptinga fėja pakuždėjo, kad reikia kurti labirintą. O kas yra tas – LABIRINTAS?

O gi, Labirintas- puiki nusiraminimo, išsivadavimo nuo streso forma. Ėjimas labirintu padeda sumažinti stresą, atsigauti po įtemptos darbo dienos, suteikia aiškumo, ramybės ir atsipalaidavimo jausmą, padidina energijos kiekį, atgaivina sielą. Energetinis labirintas – tai vieta, kur paliekamos problemos.

Visi žinome, kad visos problemos, ligos, bėdos yra dėl mūsų streso, įtampos. Todėl žmogus serga, bijo. Visi nesklandumai vyksta taip pat dėl baimės, streso, įtampos. Kai žmogus vaikšto labirintu, visą laiką yra vingiavimas 180 laipsnių kampu į kairę į dešinę. Žmogus nurimsta, atsipalaiduoja. Kai nurimstame, viskas pas mus keičiasi, greičiau ateina atsakymai, gimsta naujų minčių ir idėjų. Vaikščiojimas labirintu – tai koncentracija, meditacija į save. Tai priminimas, kas tu esi.

O kad Labirintas greičiau įgautų formą, ir visi galėtume juo vaikščioti, medituoti ir atsipalaiduoti, kviečiu visus su Akmenės kraštu susijusius asmenis, už simbolinį vienkartinį labirinto priežiūros mokestį atvykti padėti akmenį Labirinte. Akmenų atsivežti savo tikrai nereikia, jų yra vietoje, nes labirintas kuriamas tik iš švarių, neužterštų akmenų. Raskite sau tinkama progą, ar tai vaiko gimimo, ar giminių susitikimo, jubiliejaus, kolektyvų, draugų susitikimo, įmonių, organizacijų ar bendruomenių jubiliejiniai metai, o gal čia gimę, palikuonys norės įamžinti savo šaknis, kiekvienas individualiai ir visi kartu tapkite „Širdies Labirintas“ dalimi. Ir Jums bus įteikta Širdies labirinto kortelė. Jau galite pirkti ir dovanoti Kalėdinį kuponą, kitoms šventėms, progoms.

Susidomėjote, reikia, kreipkitės visomis pasiekiamomis priemonėmis.Viską suderinsime.

MARGARITA SKABEIKIENĖ

Tel. nr. 865047665

Parašykite komentarą