Rugsėjo 23-24 dienomis Akmenėje vyks turiningų ir prasmingų renginių savaitgalis, kurio laukiame visi su nekantrumu. Šis įvykis jungia kultūrą, meną ir istoriją vienoje vietoje.

Rugsėjo 23 dieną Akmenėje įvyks konferencija “Akmenė 2023 – tapatybės kūrimo kelyje”, kurios programa siūlo  prasmingų veiklų įvairovę. Renginiai  prasideda parodos “Lietuvos nacionalinio muziejaus archeologijos ir fotografijos parodos „Objektas ir detalė: akmens amžiaus estetikos pasaulis“ atidarymu. Paroda pristatys daug unikalių objektų iš titnago, akmens, kaulo, rago, medžio, keramikos ir gintaro, kurie liudija apie senąsias kultūras. Be to, parodos  atidarymo  metu galės dalyvauti edukacinėje programoje “Kaip ir kokius titnaginius įrankius gaminosi akmens amžiaus žmogus”. Rugsėjo 23 diena taip pat Lietuvos istorikai pristatys pranešimus apie Akmenės krašto istorinius ir archeologinius tyrimus,  dienos pabaigoje vyksiančioje   apskritojo  stalo diskusijoje  bus  aptartas rengiamas Akmenės miesto istorijos aktualizavimo ir kultūros skatinimo strateginis  planas.

Rugsėjo 24 d. tai bus dar intensyvesnė diena. Šioje dienoje nepraleiskite galimybės dalyvauti dviejose ekskursijose: “Po senąjį Akmenės miestą ir bažnyčios apžvalgos bokštą” ir “Gamta, kultūra, menas”. Tai puiki galimybė susipažinti su miestu ir gamtos grožiu.

Šio savaitgalio svarbiausias įvykis Akmenės bendruomenės įgyvendinamo projekto ir vienintelės Lietuvoje Istorinės sienos ir muziejaus ekspozicijos po atviru dangumi atidengimas. Vėliau  pakviesime visus į “Linksmojo turgadienio” šventę.

Pridedame savaitgalio renginių programą.

Daugiau informacijos apie renginį https://www.facebook.com/profile.php?id=100080071483979

Apgyvendinimas

Akmerenta

Parašykite komentarą